مسجد امام خمینی کیان آباد اهواز » 🌷عنایات امام زمان (علیه السلام) 🌸شهید محسن وزوایی

.

🌷عنایات امام زمان (علیه السلام) 🌸شهید محسن وزوایی

🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹
💠یکی از حکایات شگفت انگیز این مجاهد شهید عملیاتی بود که در منطقه بازی دراز انجام شد. محسن وزوایی و علی موحد فرمانده بودن. آنها حرف از توکل به خدا و توسل به امام زمان و سپس حرف از توان نظامی می زدند. به همین خاطر بعضی از فرماندهان نظامی مستقر در منطقه با آنها مخالفت می کردند. در این عملیات کار سخت بود تنها شش نفر توانستند خود را بالای ارتفاعات بازی دراز دراز برسانند. بردار علی موحد دانش و محسن وزوایی که فرمانده محور عملیات چپ بودند از جمله فاتحان ارتفاع بازی دراز بودند. آن موقع بچه های سپاه از سوی دولت بنی صدر بخاطر محدودیت ها تحت فشار بودند. به هر ترتیب فتح این ارتفاع توسط حاج محسن و اندک یاران باقی مانده اش کار عجیبی بود. کار آنها حیرت همگان را در پی داشت. آنها توانستند سیصد نفر از نیروهای گردان کماندویی ارتش بعث را به اسارت بگیرند! این خیر خیلی سریع پیچید.
🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹
💠در حین تخلیه اسرا به پشت جبهه اتفاق عجیبی افتاد! یکی از افسران دشمن با اصرار تقاضای ملاقات با فرمانده ایرانی را داشت. دوستان محسن شخصی غیر از محسن را به عنوان فرمانده نیروهای ایرانی بخاطر مسائل امنیتی معرفی کردند به افسر عراقی. اما ناباورانه اسیر عراقی با قاطعیت گفت: نه این فرمانده شما نیست.
🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹
💠از او پرسیدیم مگه تو فرمانده ما را دیدی که اینقدر قاطع صحبت می کنی. او گفت:« آری، او در هنگام حمله شما، سوار بر اسب سفید بود!😭 ما هر چه به طرفش تیراندازی و شلیک کردیم به او کارگر نمی شد!😭 لذا من او را می خواهم ببینم.» محسن وزوایی کمی آن طرفتر ایستاده بود و حرفهای آن فرمانده را گوش می کرد.به ناگاه پاهای محسن سست شد! به زمین نشست و… 😭
🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹
💠بعد ها روایتی از امام زمان دیدم که این قبیل اتفاقات را تایید می کرد. آنجا که می فرمایند: « ما در رعایت حال شما کوتاهی نمی کنیم و یاد شما را از خاطر نبرده ایم. که اگر جز این بود گرفتاری ها به شما روی می آورد و دشمنان، شما را ریشه کن می کردند. پس از خدا بترسید و ما را پشتیبانی کنید.»
🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹
📚کتاب وصال ، صفحه ۹۱ الی ۹۴

برای تعجیل در فرج و سلامتی آقا و شادی ارواح طیبه شهدا صلوات

پاسخی بگذاریدسایت های مرتبط

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مسجد امام خمینی کیان آباد اهواز می باشد. | پوسته وردپرس آموزش طراحی سایت